Skład

KUP JUŻ TERAZ INNOWACYJNY SUPLEMENT DIETY

Co to jest kolagen

naturalny?

Kolagen występuje w organizmie każdego człowieka. Jest on żywym, biologicznie, aktywnym białkiem, a zarazem głównym składnikiem tkanki łącznej. Jego zawartość to ok. 30% wszystkich białek w organizmie ludzkim. Kolagen naturalny scala ze sobą komórki budulcowe skóry, kości, zębów, ścięgien, chrząstek, naczyń krwionośnych, a także ma znaczący wpływ na rogówkę oka. .

Białko to ma charakterystyczne cechy, do których należy wysoka wytrzymałość oraz elastyczność. Wpływa na ochronę narządów wewnętrznych, takich jak wątroba, żołądek i nerki poprzez warstwę ochronną. Kolagen w układzie immunologicznym zapobiega przed szkodliwym działaniem drobnoustrojów, toksyn i komórek rakowych.

Właściwości kolagenu naturalnego

ie jest jakoś specjalnie odkrywcze stwierdzenie, że nasz organizm dużo zyska w kontekście suplementacji naturalnego kolagenu. Nie bez powodu nazywa się go białkiem młodości, które pokochały kobiety. To białko pochodzenia naturalnego to doskonały sposób na eliminację zmarszczek czy wygładzenie skóry. Jest to również doskonałe rozwiązanie likwidujące rozstępy

Można też dzięki niemu pozbyć się trądziku i wygładzić skórę. Stosowanie kolagenu ma zbawienny wpływ nie tylko na cerę twarzy, ale też eliminuje z nóg szpecące pajączki czy też działa ujędrniająco na biust. Do tego znacznie szybciej dochodzimy do pełni sił po kontuzjach mięśni , stawów czy złamaniach. Śledząc dalej zalety stosowania kolagenu trzeba wspomnieć o regeneracji błony śluzowej czy wzmocnieniu włosów, uzupełnieniu matrycy kostnej i usuwaniu żylaków.

Jak widać jest to szalenie korzystna dla nas substancja, która jednak z czasem jest produkowana przez nasze ciało w mniejszej ilości. Dlatego też należy go przyjmować z zewnątrz oraz dodatkowo korzystać z preparatów stymulujących jego wytwarzanie. Na rynku jest sporo tego typu preparatów. Tym samym chcąc podnieść poziom kolagenu można to zrobić stosując maści, tabletki, żele czy też preparaty do picia.

Kolagen naturalny i zdania na jego temat

Dobroczynne skutki suplementacji kolagenem są znane od dawna i wiele klientek potwierdza te opinie. Dzięki niemu lepiej i przede wszystkim zdrowiej prezentuje się skóra. Oprócz zauważalnej poprawy wyglądu i samego zdrowia także i lekarze zaświadczyć mogą te pozytywne zmiany. Stąd też trudno się dziwić, że ten rodzaj białka ma swoje istotne miejsce w licznych zabiegach medycyny estetycznej.

Ważne informacje

Składniki
puree z owoców mango, kolagen morski, siarczan glukozaminy 2KCL ze skorupiaków, siarczan chondroityny z rekina, standaryzowany ekstrakt z aceroli (w tym witamina C), standaryzowany na zawartość krzemu ekstrakt ze skrzypu polnego, ekstrakt z pokrzywy, standaryzowany na zawartość krzemu ekstrakt z pędów bambusa, kwas hialuronowy.
Sposób użycia
25 do 50 ml raz dziennie przed posiłkiem. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Przechowywanie
preparat przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 30 dni. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Dodatkowe informacje
nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zapisz się do klubu DuoLife, zobacz co zyskasz:

Super niskie ceny na wszystkie produkty! Bez zobowiązań.

Follow us on social Media.