Na
Rozstępy

KUP JUŻ TERAZ INNOWACYJNY SUPLEMENT DIETY

Jaki wpływ ma kolagen na

rozstępy?

Problemy estetyczne mogą przybierać różną formę, lecz duża ich część wynika z nadwagi. Doskonałym przykładem są tutaj chociażby rozstępy. Jest to problem estetyczny polegający na nadmiernym rozciąganiu się skóry z powodu gwałtownego przybierania na wadze. Włókna kolagenowe w skórze ulegają rozerwaniu i tworzą się szpecące blizny. Warto wiedzieć, że kolagen to białko mające duża rolę w poziomie elastyczności naszej skóry.

Tym samym w przypadku gwałtownego wzrostu masy ciała wynikającego z nadwagi, ciąży lub też ćwiczeń siłowych dochodzi do rozerwania włókien kolagenowych. Jeśli więc zauważymy jakieś zmiany w strukturze naszej skóry, to trzeba niezwłocznie przystąpić do działania. Mając problemy z rozstępami wskazane jest natychmiastowe działanie, ponieważ, z czasem pojawiają się na skórze zabliźnione rany w perłowym kolorze, które po zabliźnieniu mogą być wręcz niemożliwe do usunięcia.

Kolagen na rozstępy i nie tylko

Zerwane włókna kolagenu, czyli rozstępy wymagają szybkiej reakcji. Tylko w takim przypadku mamy szansę na to, że wyeliminujemy szpecące blizny ze swojego ciała. W tym też celu należy wesprzeć swój organizm w produkcji kolagenu. Dzięki kolagenowi w płynnej formie jesteśmy w stanie szybko uzupełnić braki tego składnika. Warto zaznaczyć, że wzrost liczby włókien kolagenowych ma miejsce już nawet po 6 godzinach od jego spożycia.

Warto również dodać, że profilaktycznie suplementując kolagen jesteśmy w stanie pozbyć się bardzo szybko zewnętrznych symptomów starzenia. Co więcej, ten aminokwas przyczynia się do regeneracji i w konsekwencji odmłodzenia komórek wielu organów.

Rozstępy wymagają szybkiej reakcji, bo inaczej pozostaną po nich szpecące blizny. Chcą cię ich w takim przypadku pozbyć będziemy zmuszeni poddać się inwencji chirurgicznej. Oczywiście kolagen to nie tylko pomoc przy walce z rozstępami, bo jest to też sposób na ochronę ścięgien, stawów i do tego pozwala wyeliminować blizny po oparzeniach, trądziku i wiele innych.

Rozstępy i kolagen – opinie

W sprzedaży jest szereg rozmaitych produktów, które obiecują nam pozbycie się rozstępów czy też innych problemów związanych ze skórą. Nie wszystkie z nich są jednak tak skuteczne, jak głoszą to reklamy. Dlatego też, zamiast ufać bezgranicznie reklamom znacznie lepiej już od razu zdecydować się na podniesienie poziomu kolagenu w organizmie. Opinie klientek są w zasadzie zgodne w tej kwestii, gdyż suplementacja kolagenem działa bardzo skutecznie na szpecące rozstępy. Panie, które systematycznie przyjmowały kolagen w okresie ciąży, niemal natychmiast dostrzegały, że jakość ich skóry się poprawiła. Należałoby podkreślić, że chodzi tutaj nie tylko o skórę na brzuchu czy udach, bo jest to również gwarant poprawy kondycji włosów, paznokci i cery.

Preparat kolagenowy, który chcemy użyć, powinien pochodzić ze skór rybich. Ma to swoje uzasadnienie w tym, że morska odmiana kolagenu jest niezwykle zbliżona z tym pochodzenia ludzkiego. W sprzedaży oferowanych jest naprawdę sporo kremów czy też żeli eliminujących rozstępy, które są wysokiej jakości. Jednak ich wadą często jest tylko powierzchowne dzianinie. Tym samym nie są w stanie zniwelować prawdziwe przyczyny, czyli zerwane włókna kolagenowe.
Dążąc do rzeczywistego pozbycia się szpecących blizn należy zastosować kolagen na rozstępy od wewnątrz. Idealnie do wyżej wymienionego celu nadaje się kolagen do picia marki DuoLife Collagen. Cechą charakterystyczną tego preparatu jest to, że ma on w swoim składzie jedynie składniki naturalnego pochodzenia. Dzięki temu każdy stosujący ów kolagen ma niepowtarzalną okazję raz na zawsze pozbyć się rozstępów.

Ważne informacje

Składniki
puree z owoców mango, kolagen morski, siarczan glukozaminy 2KCL ze skorupiaków, siarczan chondroityny z rekina, standaryzowany ekstrakt z aceroli (w tym witamina C), standaryzowany na zawartość krzemu ekstrakt ze skrzypu polnego, ekstrakt z pokrzywy, standaryzowany na zawartość krzemu ekstrakt z pędów bambusa, kwas hialuronowy.
Sposób użycia
25 do 50 ml raz dziennie przed posiłkiem. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Przechowywanie
preparat przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 30 dni. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Dodatkowe informacje
nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zapisz się do klubu DuoLife, zobacz co zyskasz:

Super niskie ceny na wszystkie produkty! Bez zobowiązań.

Follow us on social Media.