Do
Picia

KUP JUŻ TERAZ INNOWACYJNY SUPLEMENT DIETY

Naturalny kolagen

do picia

W sprzedaży detalicznej jest oferowanych całkiem sporo produktów z kolagenem w składzie. Powszechnie uznaje się, że optymalną dawką kolagenu jest 4000 mg. Ta ilość przyswaja się doskonale i jednocześnie pozwala oczekiwać na doskonałe rezultaty.

Warto pamiętać, że ważna jest nie tylko dawka samego aktywnego składnika, lecz i jego przyswajalność. Tutaj prym wiedzie wariant przeznaczony do picia. W tej postaci mamy szybko aktywowane fibroblasty, co sprzyja pozytywnemu oddziaływaniu na organizm. W płynnej postaci kolagen sprawdza się w nie tylko w napojach, ale i koktajlach.

Czy warto stosować kolagen do picia?

Ważne jest , aby kolagen łatwo się wchłaniał. Stąd zaleca się przy suplementacji nim sięgać po większe dawki witaminy C. Za sprawą regularnemu korzystaniu z kolagenu do picia możemy szybko zatrzymać procesy starzenia. Jednak to nie koniec jego zalet, bo zniwelujemy dzięki niemu bóle reumatyczne, a nawet złagodzić można przypadłości związane z menopauzą. Kobiety w ciąży stosując kolagen niwelują rozstępy, zapobiegając pękaniu włókien kolagenowych.

Zatem oczywiste jest, że kolagen warto stosować. W sklepach jest szereg tego typu produktów, lecz jednym z lepszych tego rodzaju preparatów jest z całą pewnością DuoLife Collagen. To kolagen do picia, który zawiera dodatkowo składniki podnoszące jego przyswajalność. Jest więc tu bogata w witaminę C acerola, a do tego skrzyp polny, kwas hialuronowy i pokrzywa, DuoLife Collagen za sprawą wysokiej koncentracji w jednej dawce zawiera odpowiednią ilość czynnych składników gotowych wspierać nasz organizm. Kolagen do picia to zatem doskonały sposób na zapewnienie sobie najistotniejszych składników niezbędnych do poprawy zdrowia.

Ważne informacje

Składniki
puree z owoców mango, kolagen morski, siarczan glukozaminy 2KCL ze skorupiaków, siarczan chondroityny z rekina, standaryzowany ekstrakt z aceroli (w tym witamina C), standaryzowany na zawartość krzemu ekstrakt ze skrzypu polnego, ekstrakt z pokrzywy, standaryzowany na zawartość krzemu ekstrakt z pędów bambusa, kwas hialuronowy.
Sposób użycia
25 do 50 ml raz dziennie przed posiłkiem. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Przechowywanie
preparat przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 30 dni. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Dodatkowe informacje
nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zapisz się do klubu DuoLife, zobacz co zyskasz:

Super niskie ceny na wszystkie produkty! Bez zobowiązań.

Follow us on social Media.